koncentrat, izolat a kazeinát

Whey Pro AnabolAone Whey Pro Anabol

Whey Pro Anabol je 76%-78% proteín (záleží od príchute) s komplexnými vitamínmi, založený na srvátkovom koncentráte, izoláte a kazeináte, vyvinutý špeciálne pre zvýšenie efektivity tréningu. Zmes mliečnych proteínov a L-glycínu dodáva organizmu potrebnú energiu a chráni svalovú hmotu pri silnej záťaži. Srvátkové proteíny, kazeín, aminokyselina L-glycín vplývajúca pre maximálnu podporu svalom pri tvrdom tréningu. Najlepšie rozbehnutie anabolického metabolizmu potrebného pre rast a regeneráciu svalstva je už v prvej štvrť hodine po cvičení, ak je zabezpečené zásobenie aminokyselinami. Whey Pro Anabol, vytvorený z najakostnejších bielkovín s minimálnym obsahom tukov a sacharidov.

Nutričné hodnoty

Počet dávok v balení: 36 100 g
Energia 399 kcal / 1651 kJ
Bielkoviny 78 g
Sacharidy 6,7 g
Tuky 6 g
Alanín 4,2 g
Arginín 2,8 g
Cysteín 1,9 g
Fenylalanín 3,5 g
Glycín 4,1 g
Histidín 2 g
Izoleucín 5,9 g
Kyselina asparágová 9,5 g
Kyselina glutámová 17,4 g
Leucín 9,8 g
Lyzín 8,6 g
Metionín 2,2 g
Prolín 5,3 g
Serín 4,6 g
Treonín 6,7 g
Tryptofán 1,8 g
Tyrozín 3,4 g
Valín 6,1 g
Zloženie
srvátkový proteínový koncentrát a izolát, kazeinát vápenatý, odtučnený mliečny proteínový koncentrát, kakao/extrakt z cvikly, L-glycín, xantán, aróma, lecitín, sladidlová zmes (aspartám sodný, acesulfám draselný), vitamínová zmes (kyselina askorbová, nikotínamid, D-alfa-tokoferylacetát, D-pantotenát vápenatý, tiamínmononitrát, riboflavín, pyridoxínhydrochlorid, kyselina folová, D-biotín, kyanokobalamín)

Dávkovanie

25g (3 plné polievkové lyžice) do 200ml vody. Najvhodnejšie po prebudení a po cvičení.

Upozornenie

Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Dbajte na dostatočný príjem tekutín. Výrobok nie je plnohodnotná náhrada pestrej vyváženej stravy. Nevhodný pre deti do 15 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Skladujte pri teplote 10-25°c, mimo dosahu detí, chráňte pred mrazom, vlhkom a priamym slnečným žiarením. Výrobca, dovozca a distribútor nezodpovedajú za škody spôsobené nevhodným užívaním alebo skladovaním.


Hmotnosť
Príchuť

Výhody

obsahuje velké množstvo komplexných vitamínov

dodáva energiu a chráni svalovú hmotu

minimálny obsah tukov a sacharidov

Hodnotenie

1
1 hodnotení

Výroba pod značkou AONE Nutrition začala pred šiestimi rokmi na podnet dospievajúcich športovo z ...viac o značke >>Kontakt

FITLANDIA
Športová 9 (Západná tribúna)
010 01 Žilina
e-mail: shop@fitlandia.sk
tel.: +421 911 590 500
© 2015 všetky práva vyhradené pre FITLANDIA created by KillKitsch