srvátkový proteín

Impact Whey ProteinMyProtein Impact Whey Protein

Srvátkový proteín Impact Whey je absolútnou predajnou jednotkou v Európe a tiež je považovaný za proteín s najlepšími hodnotami bielkovín v Európe. Je bohatým zdrojom srvátkového koncentrátu z vegetariánskeho sladkého syra, ktorý pochádza priamo od popredných svetových výrobcov srvátkových bielkovín. Tento produkt sa môže pochváliť najvyššou biologickou hodnotou zo všetkých známych bielkovín. Impact Whey Protein 2500g ti ponúka viac ako 82 g bielkovín v 100 g. Má nízky obsah tuku a laktózy a zároveň je bohatý na vápnik.

Nutričné hodnoty

Impact Whey Protein 
Veľkosť 1 dávky: 25 g
Počet dávok v balení: 40 / 100
Nutričné hodnoty 1 dávka (25 g) % ODD*
Kalórie 98,3 kcal **
Bielkoviny 19,6 g **
Sacharidy 1,5 g **
Tuky 1,7 g **
Vápnik 125 mg **
Cholesterol 0,5 mg **
*odporúčaná denná dávka
**denná dávka nie je stanovená
Ostatné zložky
Srvátkový proteínový koncentrát, kakaový prášok (čokoláda, čokoláda karamel a moka), aróma (iba s príchuťou), kyselina citrónová (malina, vanilka a ovocné príchute), sladový výťažok (latte, karamel, čokoláda karamel a Banoffee), emulgátor (sójový lecitín), kyselina jablčná (čokoláda kokos), sladidlo (sukralóza), farbivo (repa červená [malina, vanilka a malina, jahoda krém, jahodový džem, lesné ovocie, rebarbora a puding], anthocyanin [malinová], kurkumín [banán], karamel [čokoláda kokos, karamel]).
Alergény
Mlieko

Dávkovanie

Zmiešajte 1 naberačku (25g) s 150-250ml vody a mlieka. Užívajte 2-3 x denne podľa potreby.

Upozornenie

Určené pre osoby staršie ako 15 rokov. Nevhodné pre dojčiace a kojace ženy. Neslúži ako náhrada pestrej a rozmanitej stravy. Skladujte v suchu a mimo dosahu malých deti. Pred užitím si preštudujte návod na použitie (eliteku) a dodržiavajte odporúčané dávkovanie. Tento doplnok neobsahuje žiadne dopingové látky. Pred začatím akéhokoľvek tréningového úsilia sa poraďte s trénerom.

 

 


Hmotnosť
Príchuť

Výhody

80% prvotriedny srvátkový koncentrát

chutí naozaj skvelo

vhodný aj pre začiatočníkov

Hodnotenie

5
2 hodnotení

Myprotein je spoločnosť už s 10 ročnou tradíciou na trhu, ktorá je na čele inovácii produktov a ...viac o značke >>Kontakt

FITLANDIA
Športová 9 (Západná tribúna)
010 01 Žilina
e-mail: shop@fitlandia.sk
tel.: +421 911 590 500
© 2015 všetky práva vyhradené pre FITLANDIA created by KillKitsch