gainer od legendy

LevroLegendary MassKevin Levrone LevroLegendary Mass

LevroLegendary Mass patrí medzi gainery novej generácie. Obsahuje ideálny pomer sacharidov a proteínov. Proteín podporuje rast a udržiavanie svalovej hmoty. Taktiež podporuje udržiavanie zdravých kostí. V produkte je obsiahnuté viacero druhov proteínu – mliečny proteínový komplex – mliečny proteínový koncentrát, srvátkový proteínový koncentrát Carbelac, srvátkový proteínový izolát Isolac, hydrolyzovaný srvátkový proteín Optipep a hydrolyzovaný kazeín PeptoPro. Sacharidy sú nevyhnutné pre tvorbu energie. Sacharidový komplex obsahuje maltodextrín a glukózu.   

Nutričné hodnoty

Počet dávok v balení: 34 100 g 1 dávka (200 g)
Energetická hodnota 1634 kJ / 385 kcal 3268 kJ / 771 kcal
Tuky 2,6 g 5,2 g
 z toho nasýtené 1,6 g 3,2 g
Sacharidy 69 g 138 g
 z toho cukry 10 g 20 g
Vlákniny 1 g 2 g
Bielkoviny 21 g 42 g
Soľ 0,1 g 0,2 g

Dávkovanie

Zmiešajte 4 odmerky prášku (200 gramov) so 400 mililitrami vody alebo odstredeného mlieka. Užite ½ - 1 dávku 45-75 minút pred cvičením a ½ - 1 dávku ihneď po cvičení. Počas dní, kedy necvičíte, užívajte 1 dávku medzi jedlami. Vzhľadom na silu produktu zvážte užívanie ½ dávky 2-4-krát denne. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku.

Upozornenie

Obsahuje mliečne alergény. Vyrobené na zariadenie, ktoré spracováva tiež sóju, vajcia, arašidy, orechy a pšeničné výrobky. Nepoužívajte, ak ste alergický na niektorú z látok prípravku. Obsahuje mlieko. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Potravinové doplnky by nemali byť užívané ako náhrada pestrej a vyváženej stravy. Odporúča sa pestrá a vyvážená strava a zdravý životný štýl. Neužívajte pri tehotenstve alebo dojčení. Uchovávajte mimo dosahu malých detí. Skladujte na suchom a chladnom mieste. Chráňte pred priamym slnečným žiarením.

 


Hmotnosť
Príchuť

Výhody

extrémny nárast svalovej hmoty

zvyšuje silu a výkonnosť

obsahuje viac druhov špičkových proteínov

Hodnotenie

0
0 hodnotení

Levrone Signature Series je značka revolučných výživových doplnkov , ktorú som ja, Kevin Levrone , ...viac o značke >>Kontakt

FITLANDIA
Športová 9 (Západná tribúna)
010 01 Žilina
e-mail: shop@fitlandia.sk
tel.: +421 911 590 500
© 2015 všetky práva vyhradené pre FITLANDIA created by KillKitsch