aminokyseliny s rozvetveným reťazcom

BCAA 2:1:1MyProtein BCAA 2:1:1

Aminokyseliny s rozvetveným reťazcom (BCAA) sú leucín, izoleucín a valín. Tie sú považované za esenciálne aminokyseliny, pretože ľudia neprežijú, ak by neboli prítomné v potrave. BCAA sú potrebné na udržanie svalového tkaniva a štúdie preukázali, že pomáhajú zachovať zásoby glykogénu. BCAA tiež pomáhajú zabrániť rozpadu tkaniva počas tréningu. Na rozdiel od iných aminokyselín - BCAA nie sú metabolizované v žalúdku a namiesto toho sa metabolizujú priamo vo svaloch. Táto jedinečná vlastnosť znamená, že môže dôjsť k budovaniu svalového tkaniva a zastaveniu katabolizmu. Tieto jedinečné aminokyseliny (leucín, izoleucín a valín), nemôžu byť syntetizované v tele, je potrebné ich preto telu dodať, nezabudnite, že sú nevyhnutné pre váš rast.

Nutričné hodnoty

  1 dávka (5 g)
BCAA 5 g

Dávkovanie

Ako doplnok stravy sa odporúča konzumovať 5g 2-4 krát denne pre optimálne výsledky. Najlepšie je BCAA konzumovať s 4-7dcl vody alebo ovocnej šťavy. 5g zodpovedá jednej kávovej lyžičke. Odmerka nie je súčasťou balenia.

Upozornenie

Prípravok nie je určený deťom do 5 rokov a tehotným a dojčiacim ženám. Nežiaduce účinky: Výnimočne u citlivých osôb sa môže objaviť kožná vyrážka alebo podráždenie čriev. Ako prípravok uchovávať: na suchom a tmavom mieste pri teplote do 25 ° C a mimo dosahu detí. Tento produkt bol uvedený na trh ako doplnok stravy. Nemá schválené liečivé účinky a nejedná sa o liek. Nie je určený ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Ukladajte mimo dosahu detí. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale.

 


Hmotnosť
Príchuť

Výhody

udržujú svalové tkanivo

pomáhajú budovať svalové tkanivo

zastavujú katabolizmus v tele

Hodnotenie

0
0 hodnotení

Myprotein je spoločnosť už s 10 ročnou tradíciou na trhu, ktorá je na čele inovácii produktov a ...viac o značke >>Kontakt

FITLANDIA
Športová 9 (Západná tribúna)
010 01 Žilina
e-mail: shop@fitlandia.sk
tel.: +421 911 590 500
© 2015 všetky práva vyhradené pre FITLANDIA created by KillKitsch